Galeria #QuizPL @ IRCnet

Quizy na IRC-u dla każdego

Warunki rejestracji
Administratorzy serwisu Galeria #QuizPL @ IRCnet dokładają wszelkich starań, by usuwać lub edytować treści publikowane przez użytkowników, które zostały uznane za niewłaściwe, tak szybko jak to możliwe, aczkolwiek jest jednak niemożliwym, by przejrzeć każdy post. Dlatego musisz zobowiązać się, że wszelkie materiały i komentarze jakie zamieścisz na stronach serwisu reprezentować będą wyłącznie Twoje poglądy i opinie, a nie poglądy osób zarządzających serwisem i tym samym nie będą oni ponosić za nie odpowiedzialności.

Niniejszym zobowiązujesz się, by nie zamieszczać materiałów obraźliwych, nieprzyzwoitych, wulgarnych, oszczerczych, nawołujących do nienawiści, stanowiących groźby, pornograficznych oraz innych treści, które mogłyby naruszać obowiązujące przepisy prawa. Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster, administrator i moderatorzy serwisu Galeria #QuizPL @ IRCnet mają w każdej chwili prawo do edycji lub usunięcia dowolnych zamieszczonych przez Ciebie treści niezgodnych z tym regulaminem. Jako użytkownik serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie informacji niezbędnych do obsługi Twojego konta w bazie danych serwisu. Informacje te nie będą udostępniane osobom trzecim bez Twojej zgody, jednakże webmaster i administrator serwisu nie ponoszą odpowiedzialności za bezprawną kradzież tych informacji w wypadku działań osób nieuprawnionych.

Serwis Galeria #QuizPL @ IRCnet używa plików cookie do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Służą one jedynie do poprawienia komfortu przeglądania zawartości serwisu. Twój adres e-mail jest używany jedynie do wysyłania potwierdzeń dotyczących rejestracji w serwisie.

Kliknięcie znajdującego się poniżej przycisku 'Zgadzam się' oznacza Twoją zgodę na przedstawione powyżej warunki.